Pronájem zrekontruované jednotky 2+kk/L, 74 m2, 3.NP, Praha 6 - Břevnov

ID:

Dispozice: 2+kk

Plocha: 74,0 m2

Okres: Břevnov

Město: Praha

Ulice: Na Vypichu 12

Patro: 2

Vlastnictví: osobní

Stavba: cihlová


Cena: 23 000 Kč


Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem nově zrekonstruované bytové jednotky nacházející se v Praze na mimořádném místě ve vilové zástavbě Prahy 6 - Břevnov.

Budova je revitalizovaná a nízkoenergetická (energ. třída B). Bytovou jednotku je možné využít pro bydlení či kancelář. Jedná se o nadstandardní prostorný byt s velkými místnostmi o celkové rozloze 74 m2, který je umístěn v 2 nadzemním podlaží domu. Byt je opatřen bezpečnostními dveřmi a skládá se z chodby, rozlehlé obytné místnosti s kuchyňským koutem a vstupem na lodžii, neprůchozí místnosti (ložnice) a moderně zařízené koupelny se sprchovým koutem včetně WC. Podlahy jsou vinylové a vytápěné. Velmi světlý byt, který je orientovaný jihozápadním a severozápadním směrem. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s varnou deskou, troubou a nerezovou lednicí, v koupelně se nachází toaletní skříňka se zrcadlem, toaleta a moderní sprchový kout. Byt se pronajímá nevybavený, v případě dlouhodobého pronájmu možnost jednoduchého dovybavení (po dohodě s majiteli bytu). Byt se nachází v klidné lokalitě, v přízemí domu jsou kanceláře společnosti, která vyvíjí pouze administrativní činnost. Součástí domu je zahrádka, která je po dohodě s majiteli k dispozici nájemcům. Samostatné měření spotřeby vody, plynu, elektřiny - přeúčtování nákladů dle skutečnosti. Internet Lan+ prostřednictvím
Pa3ny Net. Majitelé bytu preferují pronájem klidnému nájemci či nájemcům, po vzájemné dohodě možnost malého domácího zvířete (kočka, králík). Výborná dopravní dostupnost, 10 min pěší chůze od domu je stanice metra A – Petřiny, tramvajová zastávka - Sídliště Petřiny, jen 6 min pěší chůze tramvajová zastávka – Vypich a 5 min pěší chůze autobusová zastávka Nad Markétou. Doba jízdy do centra města 14 min. metrem a cca 20 min autobusem či tramvají. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost – jen 50 m od domu se nachází jeden z největších parků - park Hvězda, prostředí pro sportovní vyžití, obchody atd.

Při dlouhodobém pronájmu neplatíte provizi RK, provizi hradí pronajímatel!

Byt bude volný od 1.7.2018.

Cena: 23 000,-Kč + 3 000,-Kč poplatky

 


Vyřizuje

Josef Březina

+420 224 919 013

+420 602 222 626