Pronájem bytu 2+1, 64 m2, Praha 1 - Pštrossova

ID:

Dispozice: 2+1

Plocha: 64,3 m2

Okres: Nové Město

Město: Praha

Ulice: Pštrossova

Patro: 5

Vlastnictví: osobní

Stavba: cihlová


Cena: 19 000 Kč


Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem kompletně zrekonstruovaného a zařízeného bytu 2+1 o výměře 64,3 m², který se nachází na Praze 1 v ul. Pštrossova. Byt je umístěn ve 4 patře (z 5 pater) historického domu s výtahem. Jedná se o dvě samostatné neprůchozí místnosti a to o ložnici s manželskou postelí a skříní a o obývací pokoj, který je kompletně vybaven (viz fotografie). Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou sporákem, myčkou a lednicí. Koupelna je vybavena toaletní skříňkou, zrcadlem a vanou se zástěnou, toaleta je oddělena. Byt může být po dohodě s majitelem dovybaven nebo naopak, stávající vybavení bytu lze přesunout nebo odstranit.

Zcela mimořádný je samotný historický dům, který je po kompletní nákladné rekonstrukci s důrazem na zachování historických prvků. Daná lokalita je zcela výjimečná svým umístěním v samém historickém centru. Ač je daná ulice velmi klidná, na tram. zastávku – Jiráskovo náměstí nebo Myslíkova, je to pouze 3 min chůze. Na Metro - Karlovo náměstí nebo Národní třída cca 5 min. a do 3 minut můžete být třeba u Národního divadla nebo ještě rychleji na nábřežní Náplavce. Byt je tedy v ideálním propojení možností využití volného času, dostupnosti MHD a historického centra Prahy.

Poplatky spojené s úžíváním bytu jsou paušální a ve výši 3 000,-Kč (krom spotřeby el. energie a internetu). Smlouvy s dodavateli elektrické energie a internetu bude uzavírat přímo nájemce. V bytě je možné zřídit si trvalý pobyt. Kauce je ve výši 2 měsíčních nájmů = 44 000,-Kč, část kauce je možné rozložit na více plateb.

K dispozici 1.7.2020.


Vyřizuje

Akropolis reality, s.r.o.

+420 224 919 013

+420 603 185 697

reality@akropolisreality.cz