Přírodní zahrada

 Bytové domy Akademia Zličín

 

Okolí projektu je pojato jako PŘÍRODNÍ ZAHRADA. Přírodní zahrada ve své podstatě znamená návrat rozmanitosti, harmonie a respektu do našich zahrad, blíže k našim domovům. Vytváří zelenou oázu v městské zástavbě. Otevírá náruč původním rostlinám a živočichům, které do zahrady patří a v naší (mono)kulturní krajině jim ubývá přirozeného prostoru.

Oplocený areál je od okolního světa oddělen živým plotem, který vám zaručí pocit soukromí a který se skládá z různých keřů s jedlými plody, jako například rybíz nebo třeba motýlí keř, který přitahuje motýly či ptačí zob nebo černý bez, které jsou určeny pro ptáky.

Přírodní zahrada poskytuje úkryty nejen pro živočichy, ale i pro dětské hry, nezapomíná na tajemná zákoutí, místa odpočinku, je zde prostor pro společná setkávání.

Ve vaší přírodní zahradě budou použity prvky z převážně přírodních materiálů, které mají strukturu, vůni a příběh. Zahrada bude růst spolu s vámi a vy budete mít možnost růst s ní. Přírodní zahrada se řídí principem učinit život radostnější a jednodušší.

 

P1060285P1060323

 

 

Akční nabídky a bonusy

  • sleva na kuchyňskou linku, vestavěné skříně a stínící techniku

Volejte zdarma 800 10 80 80

Akropolis reality, s.r.o.

Jan Hrnčíř

+420 224 919 013

+420 603 270 707