Investiční příležitosti

 Untitled 1

Mimo jiné naše realitní kancelář nabízí investiční příležitosti a poradenství. Zřídili jsme v naší společnosti oddělení, jehož hlavní náplní je prověření a kvalitní zpracování nabídek investičních nemovitostí.

 

V našem portfoliu jsme shromáždili několik desítek nemovitostí, které jsou, nebo mohou být zajímavými investičními příležitostmi. Jedná se o nabídky zejména pozemků vhodných k výstavbě rezidenčních, ale i administrativních a průmyslových objektů, činžovní domy, obchodní centra, administrativní budovy, případně pronájmy nebytových prostor.

 

V naprosté většině případů se jedná o nemovitosti, které nejsou žádným způsobem veřejně nabízeny nebo inzerovány.

 

Ke každé z nabízených investic průběžně zpracováváme „Nabídku“, která obsahuje informace o typu, stavu, způsobu využití nemovitosti, kupní cenu. Dále vycházíme z finanční výnosnosti investice v podobě kalkulací a celkové ekonomiky investiční příležitosti.

 

Velkým přínosem pro investory je kompletnost nabídky naší práce, na které si zakládáme. Ohledně nabízené investice jsme schopni provést její upřesnění, zajistit právní servis a jakoukoliv formu převodu vlastnického práva (převod nemovitosti, účelové společnosti, fúze atd.). Vykonáváme prověření technického stavu, účetního a právního stavu nabízené investiční příležitosti (due diligence). Dále zajišťujeme financování z bankovních či nebankovních zdrojů, inženýrskou činnost pro vyřízení územního či stavebního řízení. Jme schopni na katastru nemovitostí opatřit rozdělení objektů na jednotlivé jednotky – prohlášení vlastníka nemovitosti. Ve finále lze navázat na realitní činnost v podobě rozprodeje a nacenění bytových či nebytových jednotek.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo na tel.: 603 185 697.