Základní informace o prodeji

Rodinné vily Vestec u Prahy

Základní informace 

Nový projekt Rodinné vily „Vestec u Prahy“ se nachází v atraktivní lokalitě v bezprostřední blízkosti hlavního města Prahy. Projekt zahrnuje stavbu dvou luxusních rodinných vil s velkými pozemky a nabízí ideální místo pro bydlení v architektonicky originálně a moderně řešených vilách. Každá z vil je koncipována jako jednogenerační stavba o 2 nadzemních podlažích a dispozici 6+kk. K domu náleží garáž, zastřešené parkovací stání před domem a celkem čtyři terasy, dvě terasy v 1. NP o velikosti 21 m2 a 26 m2, další dvě terasy ve 2. NP o velikosti 51,85 m2 s 13,20 m2. Ke každé z vil náleží velká zahrada, která bude ke kolaudaci kompletně zazeleněna a osázena vzrostlými stromy. Vila č. 147 má zahradu o velikosti 978 m2. Dům i zahrada tak bude poskytovat budoucím majitelům dostatek soukromí a prostoru ke klidnému a zároveň aktivnímu životu se skvělou dostupností do hlavního města.

Výhodou  projektu  je možnost individuálního uspořádání vnitřních dispozic domu a také možnost výběru z  široké nabídky standardního vybavení, dle přání klienta. Základní orientace obytných místností domu je k jihu a západu, kam jsou také směrovány terasy a zahrada. V severním a východním průčelí domu jsou účelově soustředěny technické místnosti a garáž. Dům je vhodný pro vícečlennou rodinu, ale i jednotlivce  s nároky na komfort, nadstandardní vybavenost a celkovou kvalitu bydlení.

Popis lokality

Vestec u Prahy je atraktivní lokalita v blízkosti hlavního města Prahy s výbornou dostupností do centra Prahy, jak MHD, tak autem. Cesta autem do centra Prahy trvá 15 – 20 min. Nejbližší autobusová zastávka se nachází pouze 400 metrů od domu, kde ve 30 minutových intervalech jezdí autobusy na stanici metra Opatov, cesta trvá cca 13 min. Pozemek se nachází na okraji zastavěného území obce. Přirozená spádovost obce Vestec směřuje do obce Jesenice, kde sídlí stavební úřad, matrika, obecní policie, záchranná služba, kulturní centrum, škola, školka, zdravotní střediska, knihovna, pošta, banka, lékárna a další služby. V obci Vestec se nachází supermarket ALBERT a drobné provozovny obchodu a služeb. V současnosti probíhá příprava výstavby další mateřské školky na obecním pozemku. Obec vlastní sportovní areál v blízkosti rybníka. Součástí areálu je rozestavěný objekt nových šaten, na nichž by v patře měl vzniknout sál pro sportovní a společenské využití nejširší veřejností. V sousedství šaten je vybudováno víceúčelové hřiště. V obci je několik dětských hřišť.

Vysoký standard

Velkou předností projektu je vysoký nadstandard a široký výběr obkladů, dlažeb, dřevěných podlah, sanitární techniky, dveří a zárubní. Odpadá tak v podstatě nutnost připlácet za kvalitnější vybavení a materiály. Ve standardním vybavení  domu  jsou již obsaženy celodřevěné plovoucí podlahy, kvalitní sanitární technika značkových výrobců, hliníková okna se zasklením izolačními trojskly, vstupní bezpečnostní dveře s hliníkovým rámem a ocelovou bezpečnostní zárubní. Vnitřní dřevěné dveře, bezfalcové zárubně, dveře posuvné skleněné z tvrzeného lepeného skla do stavebního pouzdra. Pro vytápění domu a ohřev TUV je navržen kondenzační plynový kotel. Obytné místnosti a koupelny mají navržené podlahové vytápění. V ostatních místnostech budou tělesa. V prostoru obývacího pokoje je vyprojektován prostor pro krbovou vložku s vlastním komínem. V domu bude počítáno i s možností využití klimatizace a proto budou zhotoveny v místnostech prostupy pro ventilaci. Jako alternativa zdroje energií bude na střeše domu zhotovena příprava pro solární nebo FV panely. Projekt počítá i s rozvodem na zabezpečení domu pro osazení bezpečnostními senzory či přípravou na venkovní rolety s dálkovým ovládáním. Samozřejmostí bude i projekt na ozelenění pozemku s výsadbou vzrostlých stromů. Celý pozemek bude oplocen plným zděným plotem do výše 1,8 m.

 

Energetická náročnost budovy: B (velmi úsporná)

Plán:

  • Zahájení stavby: 11/2015
  • Hrubá stavba: 04/2016
  • Dokončení stavby: 12/2016

Úpravy:

  • Dispoziční změny: 04/2015
  • Obklady a sanita: 06/2016
  • Podlahy - pokládka: 06/2016

Volejte zdarma 800 10 80 80

Akropolis reality, s.r.o.

Jan Hrnčíř

+420 224 919 013

+420 603 270 707